Představujeme jihomoravské strážce gastronomického dědictví - Chuť Moravy

20. 02. 2020

V rámci projektu SLOW FOOD – CE: kultura, dědictví životní prostředí a jídlo byl vytvořen katalog jihomoravských farmářů, řemeslných výrobců a prodejců dobrého jídla. 

Katalog si můžete stáhnout zde. Postupně vám představíme několik osobností, které se snaží o obnovu a zhodnocení gastronomického dědictví jižní Moravy. 

Chuť Moravy

Chuť Moravy jsou kvalitní a netradiční moravské delikatesy v dárkovém balení. Hledáme a oprašujeme zapomenuté recepty a také vymýšlíme úplně nové. Vše je vyráběno z kvalitních surovin, podle tradičních receptur a bez přidaných umělých látek a konzervantů. A protože k Moravě neodmyslitelně patří víno, jsou i naše produkty výborně kombinovatelné s moravskými víny. Proč hledat dobré věci jinde, když u nás je jich stále mnoho. Pojďte s námi znovu objevit zapomenutou Chuť Moravy!

am
Představujeme jihomoravské strážce gastronomického dědictví - Chuť Moravy

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací