Impact Hub Future of Food – akcelerátor pro nové projekty

08. 06. 2020

Společnost Hub Inovation nově nabízí profesionální mentoring, odborné konzultace, vzdělávací workshopy a diskuzní setkání s profíky a projekty z oboru udržitelné produkce potravin.

Future of Food nabízí 3 měsíce podpory všem, kdo razí inovativní a udržitelnou produkci a zbytečně nezatěžují planetu. Společně s odborníky můžete vylepšit finanční i projektové řízení své firmy a zaměřit se přímo na potřeby svých zákazníků. Spolupracovat budete s největšími kapacitami z oboru udržitelných potravin.

Future of Food je určený malým zemědělcům hospodařícím udržitelným způsobem. A také firmám, startupům a univerzitním projektům produkujícím udržitelné potraviny.

Pro postupující do akcelerační části programu je díky partnerům cena za 3 měsíce pouze 5 000 Kč s DPH. Celková hodnota akcelerace pro jednoho účastníka je 65 000 Kč. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete napsat. Hlásit se můžete do 15. 8. 2020

Mezi partnery akcelerátoru patří Česká veganská společnost, Martin Ducháček, Tilia Impact Ventures, Emco, Nestle, Country Life, Scuk, PROBIO a Sklizeno.  

Více informací a přihlášky zde.  

Tom Václavík
Impact Hub Future of Food – akcelerátor pro nové projekty

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací