Pop-up prostor Manifesto

22. 06. 2018

První projekt svého druhu otevřel v Praze mezi Masarykovým nádražím a Florencí. Manifesto hodně z náš vyhlíželo dlouhou dobu s velkým očekáváním a od 8. června se konečně otevřel kulturně-gastronomický prostor s celkem 27 kontejnery. Projekt se inspiroval zahraničními koncepty jako například londýnským Boxparkem. Za nápadem v České republice stojí nezisková organizace reSITE Martina Barryho.

Kulturní část projektu tvoří projekce, DJs, hudební vystoupení, workshopy a další. O gastronomii v podobě kvalitního street foodu se tady starají především zvučná jména české gastro scény. Ochutnat tak můžete například nabídku pop-upů od Bistra 8, SaSaZu, Gran Fierro, Doubleshot, The Craft, Angelato, Faency Fries, Wine Food nebo třeba nakoupit ve Sklizeno. Čtyři kontejnery pak patří designu a umění.

Foto: www.manifesto.city

Tom Václavík
Pop-up prostor Manifesto

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací