Morava z první ruky - nový vyhledávací portál

18. 01. 2019

Jsme Moraváci, kteří milují Moravu a všechno, co se na ní urodí a vyroste. Rozčilovalo nás, že jsme v obchodech nenacházeli lokální produkty, a že jsme se museli téměř proměnit v detektivy, abychom vypátrali, kdo v našem okolí pěstuje řízný česnek, křupavá a sladká jablka, medové meruňky…, od koho můžeme koupit vajíčka slepic běhajících po dvoře, kdo nám prodá domácího králíka nebo kuře, kde je k mání poctivé uzené a kdo dobře dělá víno a slivovici…  Prostě – chtěli jsme to nejlepší z Moravy, protože víme, že na Moravě to poctivě umíme a děláme. Současně jsme ale odmítali platit předražené ceny různým přeprodejcům.

Tak popisují autoři nového vyhledávacího portálu Morava z první ruky svoji motivaci. Na portálu najdete kontakty na pěstitele, zahrádkáře i farmáře a jejich produkci, ale také kontakty na farmy nabízející agroturistiku.

Vyzkoušejte a dejte nám vědět. Více na https://www.moravazprvniruky.cz/wp/

Tom Václavík
Morava z první ruky - nový vyhledávací portál

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací