Festival Ochutnej svět

05. 04. 2018

Více než 20 kuchařů a kuchařek předvede své umění v podobě steaků, pokrmů z asijské kuchyně, hamburgerů či netradičních delikates v podobě jídel z hmyzí kuchyně a veganské kuchyně. Součástí festivalu bude i foodmarket, kde seženete produkty a suroviny typické pro danou oblast kulinářství. Na své si přijdou i milovníci kávy a exotického ovoce.

Svoji Nejbarevnější kuchařku a cooking show zde představí i Kamu (Kamila Rundusová), dále tu proběhne křest kuchařky Život z pánve, a také show v podobě filetování tuňáka či benefičního představení „Chřestýše na talíři“, kdy výtěžek z benefice půjde Thomayerově nemocnici. Na festivalu najdete i dětské cooking zábavní stany, festivalové soutěže a fotokoutek pro nejmenší.

Více informací zde

TV
Festival Ochutnej svět

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací